Lemvig Kommune

Selvbetjening

Din søgning efter '{{query}}' gav intet resultat.

Indhold

Din søgning efter '{{query}}' gav intet resultat.

Nyheder

Din søgning efter '{{query}}' gav intet resultat.

Grundejerforeninger i helårsområderne

Oplysningerne stammer alle fra foreningerne selv. Listen opdateres på baggrund af indberetninger fra foreningerne - hjælp os til at opdatere


Tilbage til forside for grundejerforeninger

Fold alle ud

Formand: Ove Sønderskov, Annasvej 3, Tørringhuse, 7620 Lemvig

Telefon:

E-mail:

Formand: Jens Christian Agger, Sølystvej 53, 7620 Lemvig

Telefon:

E-mail:

Formand: Knud Aage Lavsen, Klydevej 9, 7650 Bøvlingbjerg

Telefon: 75116572

E-mail: 

Formand: Ove Skovmose, Ballegårdvænget 56, 7620 Lemvig

Telefon:

E-mail: 

Formand: Knud Vrist, Borgervænget 12, 7673 Harboøre

Telefon:

E-mail:

Formand: Henrik Eriksen, Emilielystvej 50, 7620 Lemvig

Telefon: 97810192/29870564

E-mail: hkeriksen@vip.cypercity.dk

Formand: Harry W. Amby, Huggersgårdvej 19, 7620 Lemvig

Telefon: 97889648

E-mail: 

Formand: Jens Chr. Eriksen, Fjordbakken 10, 7620 Lemvig

Telefon: 40334828

E-mail: jke@kyndeogtoft.dk 

Formand: Steen Møller, Frejasvej 99, 7620 Lemvig

Telefon: 97823340/41779143

E-mail: Steen@losproblemos.dk 

Formand: 

Telefon:

E-mail:

Formand: Uffe Stephansen, Gajsgårdsvej 40A, 7673 Harboøre

Telefon: 

E-mail: 

Formand: Per Skaaning, Gefionsvej 2, 7620 Lemvig

Telefon:

E-mail:

Formand: Hanne Damgaard, Hyldeparken 9, 7620 Lemvig

Telefon: 22311196

E-mail: hanbjordam@gmail.com

Formand: Leif Olesen, Knagesvej 7, 7620 Lemvig

Telefon: 53291991/97836519

E-mail: leifstieolesen@hotmail.com 

Formand: John Juelsgård Jensen, Knud Eels Vej 5, 7620 Lemvig

Telefon: 21695132

E-mail: jjj.lemvig@mail.tele.dk

Formand: Bent Jeppesen, Kondorvej 27, 7620 Lemvig

Telefon:

E-mail: fam.jeppesen@adslhome.dk

Formand: Advokatfirmaet P. Wisbech Christensen og Chr. Nielsen (april 1998)

Telefon: 

E-mail:

Formand: Nanna Kallesøe,Laugesvej 11,7620 Lemvig

Telefon:

E-mail:

Formand: Michael Rosenberg Madsen, Storegade 1, 7620 Lemvig 

Telefon: 40401395

E-mail: mrm@rosenberg-madsen.dk

Formand: Peder Fabricius, Lillebjergvej 9, 7650 Bøvlingbjerg

Telefon: 26 16 43 84

E-mail: peder.fabricius@gmail.com

Formand:

Telefon:

E-mail: 

 

Formand: Aage Sakariasen, Lærkegården 11, Nr. Nissum, 7620 Lemvig

Telefon:

E-mail: 

Formand: Henrik Solberg, Marskellet 5, 7620 Lemvig

Telefon: 25655558

E-mail: henrik@solberg.fo

Formand: Arne Raundahl, Mimersvej 28, 7620 Lemvig

Telefon: 97823989

E-mail: 

Formand: Arne Aggerholm, Nylund 45, 7620 Lemvig

Telefon: 51212557

E-mail: arne.aggerholm@mail.dk

Formand: Villy Christensen, Ydunslund 59, 7620 Lemvig

Telefon: 26378141

E-mail: villy.christensen@altiboxmail.dk

Formand: Peter Risom, Odinsvej 66, 7620 Lemvig

Telefon:

E-mail: fam.risom@it.dk

Formand: Carsten Bach, Nørrebjerg 67, 7620 Lemvig

Telefon: 96630600

E-mail: carsten.bach@heta.dk 

Formand: Finn Gosmer, Remmerstrandvej 81, 7620 Lemvig

Telefon: 

E-mail: gosmer@hotmail.dk

Formand: Andreas Vrist, Rugvænget 4, 7620 Lemvig

Telefon:

E-mail: 

Formand: Marianne Sandgård Poulsen, Sejbjerg 43, 7620 Lemvig

Telefon: 27422470

E-mail: marianne@vi-fem.dk

Formand: Christian Bastholm, Skovbakken 12, 7620 Lemvig

Telefon:

E-mail: 

Formand: Per Kristensen, Sollystvej 9, 7620 Lemvig

Telefon: 40604019

E-mail: sollyst-9@mail.tele.dk

Formand:

Telefon:

E-mail: 

Formand: John Stigård, Søndermarken 1, Nr. Nissum, 7620 Lemvig

Telefon:

E-mail: 

Formand: Bent Kynde, Torsvej 161, 7620 Lemvig

Telefon:

E-mail: 

Kasserer: Birgit Sand Toft, Torsvej 157, 7620 Lemvig

Telefon: 25362465

E-mail: sand@sandtofting.dk

Formand: Jens Arne Hansen, Vester Lemtorp 2, 7620 Lemvig

Telefon:

E-mail: jalemvig@gmail.com

Formand: Elsebeth Vium Knudsen, Vibevej 6, Klinkby, 7620 Lemvig

Telefon:

E-mail: 

Formand: Erik Rønn Vrist, Villemoesparken 16, 7620 Lemvig

Telefon: 97820968

E-mail: emvrist@post.tele.dk

Formand: Mie Gravesen, Østvangen 4, 7660 Bækmarksbro

Telefon: 97881412/23498749

E-mail: mie52gra@gmail.com