Lemvig Kommune

Selvbetjening

Din søgning efter '{{query}}' gav intet resultat.

Indhold

Din søgning efter '{{query}}' gav intet resultat.

Nyheder

Din søgning efter '{{query}}' gav intet resultat.

Grundejerforeninger i sommerhusområderne

Oplysningerne stammer alle fra foreningerne selv. Listen opdateres på baggrund af indberetninger fra foreningerne -hjælp os til at opdatere.

 

Tilbage til forside for grundejerforeninger

 

Fold alle ud

Formand: Carsten Kristiansen, Borgdalvej 5, 7620 Lemvig

Telefon: 23449425

E-mail: carsten.kristiansen@mail.tele.dk

Formand: Finn Bojel, Voldbjergvej 14A, 2.sal., 8240 Risskov

Telefon: 87324255

E-mail: aar@boliq.dk

Formand: Svend Aage Larsen, Hesseltoft 8, 7100 Vejle

Telefon: 75829980/25389982

E-mail: sl.vejle@gmail.com

Formand: Mogens Odin Clorius, Bleghuset, Søbakken 6, 2800 Kgs. Lyngby

Telefon: 45850645/45854455

E-mail:

Formand: Bent Jørgensen, Åhavevej 6, 8600 Silkeborg

Telefon: 21759862

E-mail: havtoften@gmail.com

Formand: Ole Fogh Odgaard, Bellisvej 51, 7620 Lemvig

Telefon: 40389309

E-mail: 1406ofo@gmail.com

Formand: Kim K. Madsen, Brahmsvej 20, 7500 Holstebro

Telefon: 20914612

E-mail: kk.madsen@oncable.dk

Formand: Erling Melton, Porsevej 29, 7620 Lemvig

Telefon: 20432042

E-mail: erlingmelton@gmail.com

Formand: Knud Erik Groth, Nørreholmvej 5, 7490 Aulum

Telefon: 21808696

E-mail: kegroth@mail.tele.dk

Formand: Finn Morsing, Flarupvej 13,8830 Tjele

Telefon: 40566601

E-mail: finnmorsing@fibermail.dk

Formand: Mette Merstrand, H.C. Andersens vej 96, 7430 Ikast

Telefon: 30332551

E-mail: m.merstrand@gmail.com

Formand: Ejvind Kristensen, Blomstertoften 21, 7400 Herning

Telefon: 97268840/51250048

E-mail: ejvind.k@mail.tele.dk

Formand: Lone Nottelmann, Eskærhøjvej 46, 6100 Haderslev

Telefon:

E-mail:

Formand: Alwin Neumann, Skæring havvej 12, 8250 Egå

Telefon: 86227424/51786408

E-mail: alwin.neumann@privat.dk

Formand: Bjarne Leth, Storegade 20, 7620 Lemvig

Telefon: 97810510

E-mail: Bjarne49leth@gmail.com

Formand: Erik Skibsted, Østertoften 13, Lind, 7400 Herning

Telefon: 24600467

E-mail: formand@vejlbystrand.dk