Lemvig Kommune

Selvbetjening

Din søgning efter '{{query}}' gav intet resultat.

Indhold

Din søgning efter '{{query}}' gav intet resultat.

Nyheder

Din søgning efter '{{query}}' gav intet resultat.
Fold alle ud

Bonnet og Omegns Borger- og Håndværkerforening
Peter Sønderby
Bøgelundvej 2
Bonnet
7620 Lemvig
Telefon 97 88 94 03
Mail bonnetkro@bonnet-it.dk

 

Bækmarksbro Borgerforening
Bodil Roloff
Brogade 12
7660 Bækmarksbro
Mobil 20 32 14 33 / 97 88 10 22
Mail bodil@kallestrup.com
Hjemmeside www.baekborger.dk/21910556

 

Bøvling Borgerforening
Pernille Krogh Simonsen
Kærvej 49
7650 Bøvlingbjerg
Telefon 29 93 65 22
Mail formand.bovlingborgerforening@gmail.com

 

Fabjerg Sogneforening
Jens Larsen
Gammel Møllevej 6
7620 Lemvig
Mobil 97 89 31 39
Mail hedelund@gmail.com

 

Ferring Borgerforening
Kurt Svennevig Christensen
Juelsgårdvej 27
Ferring
7620 Lemvig
Telefon 97 89 55 90
Mobil 53 34 71 07
Mail kurtbchristensen@gmail.com

 

Fjaltring-Trans Sogne Beboerudvalg
Anne Bune
Fjaltringbyvej 59
7620 Lemvig
Mobil 30 20 32 59
Mail bune.mogensen@gmail.com

 

Fåre Lokalforening
Yrsa Jensen
Kærvej 80
7650 Bøvlingbjerg
Telefon 97 88 54 69
Mobil 24 90 57 66
Mail yrsaje@hotmail.com

 

Gudum Sogneforening
Kristen Touborg Jensen
Klostermøllevej 4
7620 Lemvig
Telefon 97 86 30 03
Mobil 51 76 00 90
Mail kristen@touborg.dk

 

Harboøre Sogneforening
Alex Olesen
Stationsvej 5
7673 Harboøre
Telefon 97 83 43 01
Mail mail@harboorehotel.dk

 

Klinkby Borgerforening
Mie Birknes
Stationspladsen 3
7620 Lemvig
Telefon 97 83 66 12
Mobil 23 46 13 91
Mail bach@birknes.dk

 

Lomborg Sogneforening
Rikke Sandholm
Birkedalen 17
7620 Lemvig
Telefon 25 13 10 72
Mail lomborgsogneforening@gmail.com

 

Møborg Sogneforening
Christina Serup Hove
Email: christina@hedevang.dk
Telefon: 27 32 41 87

 

 

Nees-Skalstrup Sogneforening
Jørgen Møller
Skovvangvej 15
Nees
7570 Vemb
Telefon 20 22 80 37
Mail jm@n2e.dk

 

Nørre Nissum Sogneforening
Ove Damgaard
Remmerstrandvej 25
7620 Lemvig
Telefon 97 89 19 89
Mobil 61 66 89 19
Mail ove.damgaard@mail.dk

 

Ramme Borger- og Håndværkerforening
Bent Wolder Mortensen
Strøggade 46
Ramme
7620 Lemvig
Telefon: 27 39 41 44
Email: bentwoldermortensen@gmail.com

Thyborøn Borgerforening
Asbjørn Strunk
Lærkevej 25
7680 Thyborøn
Mobil 29295861
Mail abstrunk@gmail.com

 

Vandborg Sogneforening
Per Henriksen
Sønder Dalgaardvej 7
7620 Lemvig
Telefon 97 83 61 71
Mobil 29 42 86 76
Mail vestjyskkajak@gmail.com

 

Vrist Beboerforening
Erik Rasmussen
Ryttersgårdvej 10
7673 Harboøre
Telefon 61 10 18 77

 

Koordinator for Lokalrådet
Flemming Jensen
Teglgårdsvej 2 B th.
7620 Lemvig
Mobil 30 53 83 80
Mail flemming@vestviden.dk
Web www.vestviden.dk