Lemvig Kommune

Selvbetjening

Din søgning efter '{{query}}' gav intet resultat.

Indhold

Din søgning efter '{{query}}' gav intet resultat.

Nyheder

Din søgning efter '{{query}}' gav intet resultat.

Grundejerforeninger i sommerhusområderne

Oplysningerne stammer alle fra foreningerne selv. Listen opdateres på baggrund af indberetninger fra foreningerne -hjælp os til at opdatere.

 

Tilbage til forside for grundejerforeninger

 

Fold alle ud

Formand: Carsten Kristiansen, Borgdalvej 5, 7620 Lemvig

Telefon: 23449425

E-mail: carsten.kristiansen@mail.tele.dk

Formand: Finn Bojel, Voldbjergvej 14A, 2.sal., 8240 Risskov

Telefon: 87324255

E-mail: aar@boliq.dk

Formand: Jens Thisted, Kanehaven 15, 8240 Risskov

Telefon: 25 88 40 22 / 86 21 70 26

E-mail: formand@ejerlagetsletten.dk

Formand: Mogens Odin Clorius, Bleghuset, Søbakken 6, 2800 Kgs. Lyngby

Telefon: 45850645/45854455

E-mail:

Formand: Bent Jørgensen, Åhavevej 6, 8600 Silkeborg

Telefon: 21759862

E-mail: havtoften@gmail.com

Formand: Ole Fogh Odgaard, Bellisvej 51, 7620 Lemvig

Telefon: 40389309

E-mail: 1406ofo@gmail.com

Formand: Kim K. Madsen, Brahmsvej 20, 7500 Holstebro

Telefon: 20914612

E-mail: kk.madsen@oncable.dk

Kasserer: Erik Østerby Pedersem

Telefon: 23 83 09 47

E-mail: sonderbjerg@mail.dk

Formand: Erling Melton, Porsevej 29, 7620 Lemvig

Telefon: 20432042

E-mail: erlingmelton@gmail.com

Formand: Svend Erik Vistisen, Nørgårdvej 19, Vandborg, 7620 Lemvig

Telefon: 2330 0379

E-mail: svend.erik.vistisen@gmail.com

Formand: Finn Morsing, Flarupvej 13,8830 Tjele

Telefon: 40566601

E-mail: finnmorsing@fibermail.dk

Formand: Søren Oscar, Harpøtvej 54, 7570 Vemb

Telefon: 21437879

E-mail: soscar76@gmail.com

Formand: Ejvind Kristensen, Blomstertoften 21, 7400 Herning

Telefon: 97268840/51250048

E-mail: ejvind.k@mail.tele.dk

Formand: Lone Nottelmann, Eskærhøjvej 46, 6100 Haderslev

Telefon:

E-mail: Lnot@haderslev.dk

Formand: Alwin Neumann, Skæring havvej 12, 8250 Egå

Telefon: 86227424/51786408

E-mail: alwin.neumann@privat.dk

Formand: Bjarne Leth, Storegade 20, 7620 Lemvig

Telefon: 97810510

E-mail: Bjarne49leth@gmail.com

Formand: Erik Skibsted, Østertoften 13, Lind, 7400 Herning

Telefon: 24600467

E-mail: formand@vejlbystrand.dk

Acceptér cookies

Denne hjemmeside gør brug af cookies. Vi bruger cookes til at lære, hvordan hjemmesiden bliver anvendt, så vi kan forbedre brugervenligheden.

Når du har accepteret cookies, kan du altid fjerne dem igen ved at slette dem i din browser.

Acceptér ikke cookies Acceptér kun funktionalitetscookies Acceptér alle cookies